טיולים

טיולים: בכל רחבי הארץ כולל ביהודה ושומרון. ברגל או באמצעות ברכב/אוטובוס. משפחות, קבוצות, יחידים. אירועים מיוחדים כגון ימי הולדת, בר מצווה, בשלוש שפות: עברית, ספרדית ואנגלית.

היתרון הגדול של נסיעה דרך ישראל היא המגוון של נופים, אנשים, קהילות וטבע. כל זה באזור קטן המאפשר לך להתחיל את היום שלך במדבר מאת ים טרופי אזור הררי מיוער וקח אמבט-השמש שוקעת באגם מים מתוקים הנמוך ביותר בעולם. לחלופין, לשתות קפה "Botz" עם קהילה נוודים, שהצטרף חגיגי של אחת הדתות, לסיים את היום עם קפוצ'ינו ב מגדרה צופה אזור המטרופולין ההומה.

הטיולים יכולים להתמקד נושא אחד או שונים:

טבע: בעלי חיים וצמחים 3 יבשות שלנסוע בקרבת לראות בארץ-ישראל. בעונות ההעברה אני יכול להסב את תשומת לבכם 30 שלנסוע מינים של ציפורים. יונקים וזוחלים שקשה לצפות אבל הם השאירו רמזים: אני יכול לומר לך מי היה כאן, מה הוא עשה. זה חוויה מרתקת.

48

הקבר קבר רחל רחל

דת: עבור שלושת הדתות המונותאיסטיות ישראל היא מוקד שלהם. האיסלם היא 3th החשוב ביותר.
יש לי את אישור מיוחד להדריך ב בית לחם, יריחו-שני אתרים חשובים ביהדות ובנצרות.

ארכיאולוגיה: ממוצע, כל קילומטר מרובע בישראל יש אתר ארכיאולוגי. אדם קדמון של לומדים הומו חיו ביחד כאן, אימפריות מאסיה ונלחם מצרים לפקד על האדמה הזאת, הנוודים שפלשו מן המדבר האירופים מן המערב. רובם עזבו מאחורי אותם מתקני תחבורה, המחלקה תעשייתיים ויישובים.

איש מקצוע "עין" יש צורך להבדיל בין הרבדים השונים אתר ארכיאולוגי, לייחס להם התקופה ההיסטורית המתאימים.

גאולוגיה וגאוגרפיה: שינויי גובה פני הים, פעילות הר געש, רעידות אדמה, שינוי האקלים התפתחה כאן וריטי מגוון נופים טבעיים תופעות-מעטים, ייחודית בעולם. לצד זה, תרבויות היה להסתגל לתנאים המשתנים. מדגיש את ההשפעה ההדדית בין הסביבה הפיזית לבין הפעילות האנושית.

ישראל העכשווית: מאז אמצע המאה ה־19 תנאי החיים השתנו באופן דרמטי. קהילות מסורתיות תחת סיכון מתמיד של מגיפות, בצורת, שוד, פלישות לחברה אשר הצליחו להתמודד בהצלחה עם הרוב. כיום, מיליארדי אנשים ברחבי העולם להשתמש, טכנולוגיות, ניהול שיטות ורעיונות שלנסוע לפעמים מבלי לדעת כי אלה הם חדשנות ישראלית. ביד אחרים, אתגרים חדשים/זקנה מאיימים שלנו מרקם החיים.

על-ידי בחירת הנושא הזה אני יכול לעצב סיור שיכלול ביקור למתקנים של שלנסוע רווח וארגונים ללא כוונת רווח.

היסטוריה: אחת שבעי בארץ היא להשתמש את המסמכים ההיסטורים ולאמת אותם בשטח. בתנ ך, בברית החדשה, כמו גם רבים אחרים טקסטים, מפות, ציורים אנו לומדים שמות, של אתרים ותיאורים של תופעות אשר אנו עדיין יכולים לראות היום.